Хто балотується на голову та в депутати Катеринопільської ОТГ? (повний список)

25 жовтня 2020 року відбудуться місцеві вибори до новоутвореної Катеринопільської об’єднаної територіальної громади. Нагадаємо, що в депутати можна було балотуватися тільки через партійні списки, натомість на голову ще можна було шляхом самовисування.

Сайт ПроКатеринопіль публікує список кандидатів на голову та депутатів:

На голову ОТГ:
Вовкотруб Валентина Іванівна — шляхом самовисування
Гегедош Іван Тіберійович — від партії “За Майбутнє”
Коваленко Володимир Андрійович — шляхом самовисування
Марченко Костянтин Олександрович — від партії “Європейська Солідарність”
Міхно Олександр Михайлович — шляхом самовисування
Ніколенко Ольга Петрівна — від партії “Пропозиція”
Рябов Павло Павлович — шляхом самовисування
Ситник Віталій Анатолійович — шляхом самовисування
Ткаченко Микола Вікторович — від партії “Слуга Народу”
Чеберяк Андрій Вікторович — шляхом самовисування

Депутатський корпус буде складатися із 26 представників, які зайдуть до ради пропорційно отриманих голосів на виборах. Прохідним бар’єром для партійного списку є 5% голосів, або більше, від загальної суми голосів на даній ОТГ.

Список кандидатів у депутати ОТГ:

ВО “Черкащани”

1.Нагорний Віталій Михайлович
2.Левицький Мирон Матвійович
3.Приходько Сергій Мусійович
4.Цехмістренко Наталія Арсентіївна
5.Мандрика Лідія Володимирівна
6.Фролов Віталій Володимирович
7.Вовкотруб Микола Вікторович
8.Ярмоленко Олександр Іванович
9.Янковенко Галина Володимирівна
10.Гордієнко Надія Іванівна
11.Дубовцев Анатолій Борисович
12.Склярук Михайло Володимирович
13.Бурлаченко Микола Михайлович
14.Назаренко Ольга Василівна
15.Жоломко Анна Андріївна
16.Андрущенко Володимир Борисович
17.Сиваченко Олександр Олександрович
18.Вовкотруб Олександр Павлович
19.Анікіна Лариса Петрівна
20.Приємська Любов Анатоліївна
21.Колісник Юрій Савич
22.Підгірний Петро Григорович
23.Качуровський Ігор Борисович
24.Ткачук Оксана Володимирівна
25.Світлик Тамара Володимирівна
26.Коваленко Олександр Анатолійович

“Слуга народу”

1.Ткаченко Микола Вікторович
2.Трохименко Олександр Петрович
3.Сівак Ірина Володимирівна
4.Зайченко В’ячеслав В’ячеславович
5.Марченко Юлія Сергіївна
6.Морозюк Михайло Олександрович
7.Сідоріна Тетяна Володимирівна
8.Вишемірський Сергій Вікторович
9.Скалозуб Іван Васильович
10.Тупчієнко Людмила Василівна
11.Домарецька Тетяна Василівна
12.Гень Сергій Володимирович
13.Крамаренко Марія Теодорівна – Виключена зі списку згідно заяви про відмову балотуватися
14.Ситник Віталій Анатолійович – Виключено зі списку згідно заяви про відмову балотуватися
15.Єфімов Віталій Олексійович
16.Лисенко Раїса Миколаївна
17.Джус Геннадій Іванович
18.Ярмілко Геннадій Андрійович
19.Репетило Тетяна Анатоліївна
20.Козаченко Станіслав Юрійович
21.Кучеренко Оксана Володимирівна
22.Клеценко Олена Миколаївна
23.Гайдищук Василь Миколайович
24.Довбнюк Катерина Анатоліївна
25.Кожушко Тетяна Миколаївна
26.Глущенко Микола Степанович

“Батьківщина”

1.Штепан Микола Васильович
2.Мерзескул Ірина Миколаївна
3.Замковенко Владислав Михайлович
4.Дерикіт Галина Павлівна
5.Зятина Людмила Миколаївна
6.Крамар Микола Кіндратович
7.Беліченко Олександр Адольфович
8.Замковенко Олена Олександрівна
9.Партека Любов Віталіївна
10.Шеремет Віктор Михайлович
11.Ткаченко Валерій Васильович
12.Слободяник Руслан Вікторович
13.Слободяник Оксана Іванівна
14.Іванюк Михайло Васильович
15.Демиденко Валерій Григорович
16.Біда Ольга Григорівна

“Європейська Солідарність”

1.Коваленко Олег Олександрович
2.Калиушко Віталій Дмитрович
3.Коваленко Віталій Олександрович
4.Міненко Ірина Борисівна
5.Коваленко Ніна Миколаївна
6.Рибчинський Олександр Миколайович
7.Постоєнко Віктор Миколайович
8.Череватюк Віталій Миколайович
9.Норенко Ольга Михайлівна
10.Пономаренко Тетяна Павлівна
11.Молоков Микола Георгійович
12.Шовкова Юлія Олександрівна
13.Цацько Олександр Олександрович
14.Мар’ян Ольга Василівна
15.Фартух Павло Сергійович
16.Кисиль Костянтин Миколайович

“За Майбутнє”

1.Гегедош Іван Тіберійович
2.Кравченко Алла Іванівна
3.Орел Віктор Михайлович
4.Гаркава Лідія Вікторівна
5.Сафтенко Василь Миколайович
6.Рудь Тетяна Петрівна
7.Іщенко Юрій Степанович
8.Кожушко Лариса Василівна
9.Чернохвостов Михайлович В’ячеславович
10.Гриценко Світлана Миколаївна
11.Гавриш Віталій Анатолійович
12.Майстренко Зінаїда Іванівна
13.Береговенко Василь Васильович
14.Савченко Тетяна Андріївна
15.Руденко Тимофій Сергійович
16.Береговенко Олександр Олегович
17.Тараненко Світлана Іванівна
18.Скалозуб Сергій Іванович

“Радикальна партія Олега Ляшка”

1.Колісник Сергій Миколайович
2.Письменний Сергій Миколайович
3.Грігель Олена Геннадіївна
4.Осадча Світлана Дмитрівна
5.Гавриш Галина Вікторівна
6.Котенко Віктор Володимирович
7.Голик Петро Петрович
8.Каратніцький Микола Григорович
9.Бершадська Тамара Миколаївна
10.Клопотенко Тетяна Анатоліївна
11.Рудь Олег Сергійович
12.Триліс Валерій Сергійович
13.Батюк Валентина Михайлівна
14.Лисенко Галина Василівна
15.Беркаль Людмила Володимирівна
16.Гриценко Сергій Олександрович

ОПЗЖ

1.Зінченко Микола Григорович
2.Лисяний Сергій Іванович
3.Ласкавий Леонід Миколайович
4.Лисяна Галина Андріївна
5.Цьоменко Альона Леонідівна
6.Бондаренко Микола Володимирович
7.Білоус Степан Кузьмович
8.Гаркава Катерина Григорівна
9.Гавриш Майя Гаврилівна
10.Зінченко Галина Іванівна
11.Ласкавий Анатолій Леонідович
12.Міщенко Анатолій Григорович
13.Міщенко Олег Анатолійович
14.Череватенко Наталія Миколаївна
15.Попович Роман Богданович
16. Городнюк Наталія Петрівна

Закликаємо мешканців Катеринополя та навколишніх сіл, що увійдуть в новоутворену ОТГ, голосувати сумлінно та відповідально.

Читайте також: Список кандидатів із Катеринополя у Черкаську обласну раду (оновлюється)

2 thoughts on “Хто балотується на голову та в депутати Катеринопільської ОТГ? (повний список)

  • 03.10.2020 о 22:06
    Permalink

    Я в шоці з всіх названих знаю тільки чоловік 20 а хто всі остальні чим займаються хто чим лише де вони були раніше

    Відповідь
    • 04.10.2020 о 11:56
      Permalink

      Закон передбачає, що у списку має бути мінімум 16 людей. Тому багато хто набирав усіх підряд, аби заповнити список. Наприклад, від російської партії йде Гавриш Майя Гаврилівна 1941 року народження.. що тут ще сказати?

      Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *