НовиниПолітика

Хресний хід РПЦ на службі Кремля

Так звана “Українська православна церква Московського патріархату”, іншими словами — РПЦвУ, вже близько місяця анонсує про те, що відбудеться Великий Хресний хід, який присвячений 1033-річчю Хрещення Русі, де будуть за попередніми даними сотні тисяч вірян.

Представники РПЦвУ підкреслюють важливість цієї події та висловлюють надію, що у столицю приїдуть люди з всіх регіонів. Для залучення більшої кількості парафіян у Київ на святкування обіцяють привезти Почаївську, Святогірську, Зимненську і Касперівську ікони Божої Матері, а також мощі князя Володимира. Проведення такого масового заходу в той час, коли по всьому світу поширюється небезпечний штам коронавіруса «Дельта», експерти називають бактеріологічним терористичним актом. Відомо, що однією з головних цілей РПЦвУ є зрив візиту Вселенського патріарха Варфоломія в Україну, який підтвердить чільний над Москвою статус Києва в православному світі. Тому Кремль готовий не тільки до бактеріологічних терактів, але і до хаотизації та дестабілізації ситуації в Україні.

На допомогу російській церкві для реалізації провокацій в Україні недавно була створена ГО «Миряни», яка вже досить успішно стала розповсюджувачем та ретранслятором наративів про релігійні «гоніння» і «переслідування» в Україні. Наразі зареєстровано 5 регіональних представництв цієї ГО — в Дніпропетровській, Житомирській, Київській та Черкаській областях. Ведеться оформлення документації для реєстрації ще трьох представництв ГО «Миряни» – в Запорізькій, Вінницькій та Хмельницькій областях. Така масштабна подія може свідчити про підготовку комплексної кампанії по дискредитації та дестабілізації України.

На жаль, РПЦвУ не турбує доля її парафіян і наслідки дій. А ось Православна Церква України через карантинні обмеження вирішила не проводити традиційний хресний хід з нагоди Дня хрещення Русі-України. Відчуйте різницю!

Читайте також: Місцева історія боротьби проти радянських окупантів

Коментарі закриті.