НовиниПолітика

У Катеринополі завершують ремонт на Чорновола

Довгоочікуваний ремонт проблемної ділянки на вулиці Чорновола у Катеринополі Звенигородського району підходить до завершення. У середу 27 жовтня нам вдалося поспілкуватися з керівником фірми-підрядника. Занепокоєння викликали окремі виїмки, що були на відремонтованому дорожньому полотні.

«Чи є надія, що їх залатають?» – поцікавились ми. «То нижній шар. Там ще буде рівнятись. Кладемо вирівнюючий і ще плюс 5 сантиметрів. Жодних ямок не залишиться, хвилюватись не варто. Буде красиво. Сподіваємось, що до п’ятниці впораємось», – прокоментував Олексій Горбач, керівник підприємства «РІАЛБУТ» із Богуслава, що сам інспектував роботи.

І справді, станом на суботу (30 жовтня) основна техніка покинула місце ремонтних робіт. Залишились лише катки, що трамбували асфальт і трактори, які грейдерували обочину.

Нині від проблемної ділянки й сліду не залишилось. Тепер по ній переміщатись куди зручніше, ніж по тій частині, що ремонтували торік. Практика показує, що від ямкового ремонту мало толку. Асфальт тримається лише на тих ділянках, де проводили капітальний ремонт.

Сподіваємось, що відремонтоване нині асфальтне покриття служитиме довго. А ще хочеться вірити, що нарешті повністю відновлять траси зі Звенигородки через Катеринопіль до Ямполя та «Звенигородка – Катеринопіль – Тальне». Перший напрямок нібито недавно й ремонтували, але в цьому році від згадуваного ремонту залишились лише ті шматки, що клали суцільним полотном.

Нагадаємо, ремонт ділянки на в’їзді у Катеринополі обійшовся державі у понад 7 мільйонів гривень.

Джерело: Вісті Черкащини

Читайте також: Першість на міжнародному конкурсі: Катеринопіль демонструє таланти

Коментарі закриті.