КриміналНовини

Постраждала Катеринопільчанка розповіла подробиці нападу

Катеринопільчанка Любов Орєхова каже, що має підстави хвилюватися за своє життя та безпеку. Жінка — приватний підприємець, працює в торговому центрі «Теплий дім».

3 листопада близько 18-ої години вечора, коли вона неосвітленою вулицею поверталась з роботи додому, зі слів Любові Василівни, на неї було скоєно напад, пишуть Вісті Черкащини

«Я почула, що позаду нецензурно вилаявся якийсь чоловік, — розповідає Орєхова. — Він хутко підбіг до мене та схопив ззаду за шию. Я не могла повернутися, оскільки він тримав мене рукою за комір і тягнув назад. Я кричала про допомогу, але на вулиці нікого не було. Нападник, не відпускаючи, тягнув мене весь час назад. Потім щосили неодноразово кидав мною об асфальт, бив ногами. Забороняв кричати, стискаючи грудну клітку та шию. Мені було важко дихати. Врятував мене від цього жахіття велосипедист, який проїжджав вулицею. Саме тоді я впізнала нападника. Він проживає неподалік мене. Страшно уявити, що б зі мною трапилось, якби не рятівник, адже нападник дотягнув мене майже до свого двору».

Жінка скаржиться, що, окрім численних синців, саден, отримала струс мозку. Мізинець у неї досі не згинається, на ньому вискочила гуля. «Після того, як мене оглянув судмедексперт, поліція відкрила провадження за статтею 125.ч.1 («Умисне легке тілесне ушкодження»). Однак після нападу в мене дуже боліла голова і я потрапила до лікарні зі струсом мозку. Відповідні виписки з історії хвороби, настільки я поінформована, медзаклад передав слідчим органам. Мого нападника возили на психіатричну експертизу. Зараз він далі живе звичним життям, а я боюся ходити ввечері селищем, мушу раніше повертатись з роботи. З моменту нападу минуло більше місяця, справу до суду ще не передали».

У Катеринопільському відділку поліції коментарів на цю тему не дають. Санкція статті 125. ч.1 («умисне легке тілесне ушкодження») передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботи на строк до одного року».

Тим часом злочини за ст. 125.ч.2 («умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності») караються штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Читайте також : “Диво сестри з Катеринопільщини

Коментарі закриті.