ВійнаДержава

Державний переворот в росії або повний розгром, – в СБУ озвучили найбільш вірогідні сценарії закінчення війни

На сьогоднішній день існує два найбільш імовірних сценарії завершення війни в Україні. Перший – державний переворот в рф, внаслідок якого путіна змістять з посади президента. А другий – повний і безапеляційний розгром російських військ на фронті. В будь-якому разі Україна обов’язково переможе

Про це в інтерв’ю для проекту “Ми – Україна” заявив начальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк.

“Серед основних сценаріїв закінчення війни: зміна політичного керівництва рф, ймовірно, через держпереворот і добровільна капітуляція, або ж повний і остаточний розгром на фронті і розвал росії. Другий варіант для нас кращий, хоч і довший та триваліший, адже менший ризик рецидиву. Ми не хочемо, щоб через короткий проміжок часу знов довелося воювати нашим дітям чи онукам”, – пояснив Ілля Вітюк.

За словами начальника Департаменту кібербезпеки СБУ, перемога України може відбутися уже в короткостроковій перспективі, проте точних дат не назвав.

“Ми зацікавлені у повній поразці рф. Тільки тоді припиняться спроби кібервпливу на нашу державу. Але якщо відбудеться певне “замороження” військових дій, то кібератаки продовжаться, як це було попередні 8 років”, – додав Вітюк.

Нагадаємо, що за час повномасштабного вторгнення рф СБУ нейтралізувала понад 3,5 тис кібератак на Україну. Це дозволило абсолютній більшості українських структур та електронних сервісів працювати в штатному режимі.

Повну версію інтерв’ю можна подивитися за посиланням: https://youtu.be/FBmR2Ku_Tlc

Коментарі закриті.