Без рубрики

Росія готує чергові провокації на Водохреща

Під час традиційних в Україні хрещенських заходів, які відбуваються завжди в один і той самий час – 19 січня, Росія здійснить озброєну провокацію.

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій.

На території тимчасово окупованих районів Донецької області заплановано ураження водоймища «Пруд Цегляний», місцеві його називають ставок Цегляний.

Мета – звинуватити ЗСУ у підступному нападі на вірян та оскверненні їхніх релігійних мотивів у той момент, коли відбуватиметься таїнство святкування Хрещення та здійснення обряду занурення у купіль.

Також стало відомо, що ввечері 15.01.2022 року на кілька годин знову було включено головний вентилятор вентиляційного ствола шахти ім. Челюскінців, який знаходиться за 1600 метрів від вищезгаданої водойми.

Зазначимо, що територія майданчика вентиляційного ствола шахти ім. Челюскінців зазнавала вогневої поразки 14.02.2020 року і була тимчасово знеструмлена. На північному сході майданчика збудовано інженерні комунікації взводного опорного пункту противника. З великою часткою ймовірності (з огляду на відстань) можна припустити, що засобом вогневого ураження може стати міномет калібру 82 мм. При цьому для звукового маскування пострілу може бути увімкнений головний вентилятор.

Враховуючи реальність наявної загрози ескалації війни з боку РФ, досить істотною залишається ймовірність складування в навколоствольних гірничих виробках вибухових матеріалів з метою самостійного ініціювання вибуху та транслювання картинки ефектного руйнування споруд вентиляційного ствола шахти за допомогою зброї, забороненої Мінськими домовленостями.

Росія має на меті вищезгаданого заходу – створити привід початку ведення бойових дій.

Читайте також: Чи буде ремонт доріг у Катеринополі?

Коментарі закриті.