Новини

У Катеринополі за нез’ясованих обставин загинув юнак

Видання Вісті Черкащини підготували цікавий матеріал про загиблого у Катеринополі Артема Бабенка. Спіткала смерть юнака у ніч з 26 на 27 жовтня. Що ж кажуть люди?

Зі слів залізничників, про хлопця, що лежав неподалік колії, повідомив машиніст поїзда.

Односельці розповідають, буцімто в Артема була травма голови й закривавлені руки.

Наразі достеменно невідомо, що трапилась з юнаком, але в народі побутує кілька версій: 1) самогубство, 2) нещасний випадок (збив потяг), 3) вбивство.

Ті, хто схиляються до третьої версії, аргументують, що Артем не міг скоїти самогубство, оскільки був оптимістом і надзвичайно любив життя, а ще, буцімто, хлопець був дуже побитий.

«Є люди, які виїжджали на місце, де знайшли Тьому, він дуже сильно побитий. Його знайшли водії товарного потягу і передали на шевченківське депо, що недалеко від колії знаходиться труп юнака. На попередніх потягах, які їхали цим маршрутом, не виявили ознак зіткнення з будь-яким предметом», — зауважує Сергій Симоненко у спільноті «Катеринопільська громада» («Фейсбук»).

Згідно з іншими версіями, буцімто, хлопець ввечері посварився з коханою й повертався додому напідпитку. Відтак дорогою могло всяке трапитись.

У Катеринопільському відділенні поліції на другий день після вбивства подію коментувати відмовились, сказавши тільки, що ведеться розслідування. «Ми не можемо робити якихось висновків, поки не отримаємо результатів експертизи», — пояснив начальник місцевого відділку Олександр Колос.

Артем Бабенко — сирота. Має старшого брата та дядька. Зі слів односельців, батько помер, як хлопці були ще малими. В старшому віці вони втратили також матір. Артем якийсь час виховувався в прийомній сім’ї у Катеринополі, але після смерті прийомної матері потрапив у будинок сімейного типу, розміщений у Мокрій Калигірці. Нині хлопець навчався в Тальянківському державному аграрному технікумі. Друзі та знайомі характеризують його як доброго, чуйного юнака.

«Ми всі його любили і вважали за рідного брата. Дуже чуйний, співчутливий і завжди з усмішкою він крокував по життю», — розповідає двоюрідна сестра Руслана Піпусь.

«Він ходив у дитсадок з моєю меншою донечкою, — підтримує мешканка Новоселиці Людмила Зятіна. — Вихователька його дуже хвалила. Казала, що він хороший, розумний. Донька  з ним і нині дружила. Толковий хлопець».

«Артем був хороший хлопчик, знала його, бо займалася його супроводом», — пише Ольга Коваленко.

Дуже теплі стосунки склались у Артема із прийомною родиною. Зокрема, під одним із фото, розміщеним у «Фейсбук»,  прийомна мама з Мокрої Калигірки пише йому: «Синочка, люблю тебе. Нехай Господь тебе оберігає». «Мамочка, взаємно», — відповів Артем.

Нагадаємо, родина Куценків виховує дітей у християнських традиціях. Голова сімейства Павло Куценко — пастор церкви євангельських християн.  Діти в цій сім’ї відвідують недільні богослужіння та зростають у добрі й любові.

Матеріал Тетяни Івашкевич

Коментарі закриті.