Станом на 7 жовтня на Катеринопільщині +11 хворих
7 жовтня в області виявили +230 випадків інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук. Зокрема на Катеринопільщині за вчора 11 нових хворих.
Попри зростання рівня захворюваності на COVID-19 у Катеринополі: підприємці, відвідувачі кафе, магазинів продовжують нехтувати елементарними правилами безпеки. Основні порушення, – недотримання маскового режиму.
Катеринопільщина знаходить в жовтій зоні
![Жовтий рівень епідемічної небезпеки на Катеринопільщині](https://www.prokaterynopil.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/ZHovtyj-riven-epidemichnoyi-nebezpeky-Katerynopil-1.jpg)
Коронавірус – це невидима загроза, яка багатьом здається вигаданою. Люди вважають, що вірусу немає, а сам карантин змовою. «Єдине прохання, про яке я прошу вже близько п’яти місяців щоранку, — і це не зобов’язання перед державою або урядом, а перед самим собою і своїми близькими, — просто дотримуватися правил. Вони прості. Таким чином ми зменшимо кількість людей, які будуть хворіти кожен день, кількість госпіталізацій, і ви будете впевнені, що наша медична система зможе надавати допомогу», — зазначив очільник МОЗ.
Читайте також: Ситуація з Коронавірусом на Катеринопільщині 12 вересня
Коментарі закриті.