ВійнаДержава

Українці через застосунок єППО можуть допомогти зенітникам збивати ворожі дрони та ракети (відео)

Кожен із нас має унікальну можливість зробити свій внесок у безпеку нашої країни. Як? Скачайте та встановіть на свої мобільні пристрої застосунок “єППО”. Це не просто програма, це наш спільний щит і меч проти загроз з неба.

У ваших руках знаходиться інструмент, який дозволяє будь-кому з нас негайно повідомити сили ППО про потенційну небезпеку. Ваші дії можуть врятувати життя, ваших близьких, сусідів, всіх нас. Ви робите більше, ніж просто встановлюєте додаток – ви допомагаєте зміцнити оборонні можливості нашої держави.

Сили ППО щодня виконують безцінну роботу, вони стоять на сторожі нашої безпеки. Але вони не можуть бути всюди одночасно. Ви – їхні очі і вуха. Ви – їхній найважливіший союзник. Ваша участь і ваша активність можуть значно підвищити ефективність їхньої роботи.

Застосунок “єППО”
https://eppoua.com/ рекомендований ГУР МО України. Це не просто додаток, це є наша спільна відповідальність і можливість зробити нашу країну безпечнішою.

Офіційні сторінки, які підтвержують, що застосунок безпечний
https://gur.gov.ua/content/ukraintsi-cherez-zastosunok-ieppo-mozhut-dopomohty-zenitnykam-zbyvaty-vorozhi-drony-ta-rakety.html
https://www.facebook.com/StratcomCentreUA/posts/pfbid02hYEAvqhr1vxeC7pW6SQJzzDhjwzBieoa3iLKmXNZeQZp2wD7zK7BokimZiPCtmel
https://www.facebook.com/watch/?v=547705553829415
https://www.facebook.com/verkhovna.rada.ukraine/posts/pfbid0GxNMPKwQXxSqjrM968q1Pb8iT8qkrQ5Us3H3STQunmXkoM4qeruPE1SyfFBMK3m9l

Коментарі закриті.