Без рубрикиНовиниСпорт

ВК “Катеринопіль” захистив титул чемпіона Катеринопільської громади

22 січня відбулася Першість Катеринопільської громади з волейболу сезону 2022 року. Ці змагання гарно підкреслюють, що тренування з волейболу дають свої результати, а молодь активно долучається до спорту. Участь у змаганнях взяли ВК “Катеринопіль”,  “Дивограй” Катеринопіль, “Голден” Пальчик, “Атамани” Вікнине та “Вись” Петраківка.

Переможцем турніру став колектив ВК “Катеринопіль”, який і минулого року взяв золото. Срібні медалі дісталися команді з села Вікнине, а бронзові медалі отримали волейболісти колективу з села Пальчик.

Учасники змагань наголошують, що атмосфера турніру була на високому рівні та незалежно від того хто переміг, емоційне задоволення отримали усі.

Вітаємо переможців турніру Катеринопільської громади та бажаємо успіху усім учасникам!